Ceník účetních služeb


Úvodní konzultace je zdarma. Potom si domluvíme měsíční paušální odměnu za moje služby. Cenu stanovuji dle velikosti firmy a složitosti účtování. 

Pro zjednodušení jsem stanovil čtyři základní paušály.


Firma s minimální činností, s jednotkami faktur měsíčně

Paušál od 1 500 Kč/měsíčně.

Začínáte podnikat a zatím máte málo objednávek? Nebo máte jednoduché onemanshow s.r.o. poskytující služby? Máte-li jednotky přijatých faktur měsíčně, neprodáváte zboží a nejste výrobní firma, od 1 500 Kč/měsíčně budu váš online účetní. 

U společností s opravdu minimálním objemem práce se lze domluvit i na dávkovém zaúčtování jednou - dvakrát za rok za hodinovou odměnu 750 Kč/hod.


Malá firma s obratem do 2 000 000 Kč/rok

Paušál 4 000 Kč/měsíčně

Už jste trochu rozjetí a na účtu se pomalu začínají točit milióny, zvládnu vás účtovat za 4 000 Kč/měsíčně. Nastavíme si systém práce a automatizaci účetních procesů. Pomůžu vám s účetními a ekonomickými nejasnostmi, propojím vás s mými kontakty a pomůžu zvětšit váš byznys.


Zaběhnutá firma s obratem 2 - 10 000 000 Kč/rok

Paušál 8 000 Kč/měsíčně

Firma nabírá rychlost a objednávky se jen hrnou, za 8 000 Kč/měsíčně vám vše zaúčtuju a spočítám. V téhle velikosti už se vám bude hodit na míru připravená účetní osnova, manažerské účetnictví a měsíční přehledy vaší výkonnosti.


Větší firma s obratem nad 10 000 000 Kč/rok

Paušál od 10 000 Kč/měsíčně

Svištíte velkou rychlostí, na trhu už máte jméno a postavení. K e-shopu přidáváte kamenné prodejny, expandujete do zahraničí, vyrábíte vlastní produkty? V této velikosti se začíná objem a náročnost účetní práce u jednotlivých firem dost lišit. Pod 10 000 Kč/měsíc se už asi nedostanu. Dáme si pár online hovorů, řeknete mi vaše potřeby a požadavky a domluvíme si cenu, která bude vyhovovat nám oběma. Potřebujete jen poradit nebo jednorázově s něčím pomoci? Chcete nastavit účetní procesy a zautomatizovat účetnictví? Pro jednorázové konzultace a zakázky si účtuji 750 Kč/hodinu.