Služby online účetní kanceláře

Kompletní vedení účetnictví nebo daňové evidence

Vytvořím vaše virtuální účetní oddělení. Všechny faktury budete mít archivované online, neustále k dispozici a vždy správně a včas zaúčtované.

Účetní a ekonomický software budete mít v cloudu vždy k dispozici pro vaše podnikání.

Účetní procesy a postupy budete mít důkladně popsané, takže pro vás nebude problém kdykoliv přejít k jinému účetnímu nebo začít účtovat s interním účetním ve vaší firmě.

Cena za vedení účetnictví vychází z hodinové sazby 500 Kč/hod. U dlouhodobé spolupráce může být cena stanovena měsíčním paušálem, který je výhodnější.

Nastavení účetních procesů

Máte schopného účetního, který ale není technicky zdatný a neorientuje se v moderních trendech a aplikacích pro online účetnictví?

Chcete vést online účetnictví a nevíte jak na to? Potřebujete nastavit funkční systém a vše propojit?

Pomůžu vám s nastavením účetních procesů pro digitální účetnictví. Společně vytvoříme funkční systém oběhu dokladů. Technicky propojím jednotlivé aplikace a software a zaškolím vás.

Cena za nastavení účetních procesů je 500 Kč/hod. 


Účetní a podnikatelské poradenství

Začínáte podnikat a nevíte si rady s administrativou a účetnictvím? Na internetu jste si přečetli spoustu článků, ale nejste schopni se v nich zorientovat?

Máte v podnikání nebo účetnictví nějaký problém a nevíte jak ho vyřešit? Společně se na to podíváme.

K danému problému vám sepíšu jednoduchou a hlavně srozumitelnou analýzu a řešení. Problematiku dovysvětlím po telefonu, messengeru, či osobně.

Cena za poradenství je 500 Kč/hod. 

Nezávazná poptávka