Pevný nebo denní kurz, toť otázka

02.06.2022

Účetní a podnikatelé, kteří obchodují se zahraničím jsou postavení před otázku, jakým kurzem převádět zahraniční měny na české koruny. Je to téma, které nejednomu účetnímu zamotá hlavu. Zákon dává vícero možností, jak si přepočet cizích měn na koruny může účetní jednotka upravit. V tomto článku se kurzovou problematiku podívám s praktického hlediska denní účetní rutiny.

K členění obsahu využijte nadpisy

Kratší odstavce se snáze čtou. Snažte se se v každém odstavci soustředit pouze na jednu hlavní myšlenku, čtenáři se pak budou ve vašem článku snáze orientovat. Zkuste také zvýraznit důležité části. Teď už vám zbývá jen napsat vlastní text. Připravili jsme pro vás kostru článku s tipy, jak můžete své příspěvky jednoduše a přehledně upravit.

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.